Ve dnech 5.-7.4.2013 se v Domě dětí a mládeže v Olomouci konala víkendová akce organizace United Games of Nations – Czech republic.

První den byl ze začátku trochu volnější, čekali jsme, až se všichni sejdeme, ale pak už se začalo s těžkou dřinou – s vymýšlením programu na náš budoucí festival. Každý z nás přispěl nějakým nápadem, a jak už to bývá, začaly se nabalovat poznámky a nápady ostatních. Naše kreativita byla takřka nevyčerpatelná. Po těžkém debatování a vymýšlení jsme večer s prací skočili, povečeřeli a pak přišla naše dobrá kamarádka Lenka, které jsme přichystali oslavu narozenin. Dlouho jsme se všichni neviděli a byl to příjemně strávený večer.

Další den ráno se nechtělo nikomu vstávat (jako vždy), ale věděli jsme, že nás čeká plně nabytý den a tak jsme se nasnídali a opět hurá přemýšlet a vymýšlet. Jako první věc jsme dořešili program a domluvili se na APV. Po dokončení programu a rozdělení prací jsme přešli k zábavnějším aktivitám, jako je vymyšlení nových energizerů a her. Dokonce jsme vymysleli nový zábavný taneček. Po obědě jsme se ho všichni naučili a užili si přitom spoustu legrace. Dali jsme si chvilku volno a mohlo začít naše „mega kulturní focení“. Nafotili jsme spoustu fotek prezentujících různé kultury (nejen národní, ale také třeba umělecké), které využijeme k propagaci festivalu. I když jsme byli vyčerpaní a unavení, připravili jsme si zábavný večer plný aktivit, při kterých jsme se společně nasmáli a aktivně se odreagovali.

Za celý víkend jsme udělali spoustu práce a všichni jsme byli mile překvapeni, jak se nám dařilo.

 

Nikča Malenková

Categories: 5 Reporty 0 like

Leave a Reply